Przewidziane zastosowanie

Lista przewidzianych zastosowań produktów Roche Diagnostics:

Wirówka cobas p 671 centrifuge unit to sterowana komputerowo i w pełni automatyczna jednostka do rejestracji (opcja) oraz wirowania probówek z kodami kreskowymi na próbki. Wyposażona jest w elementy do rozpoznawania probówek, transportu i wirowania.

Analizator moczu cobas u 411 jest półautomatycznym systemem do analizy moczu in vitro, przeznaczonym do jakościowego i półilościowego oznaczania analitów moczu, takich jak pH, leukocyty, azotyny, białko, glukoza, ciała ketonowe, urobilinogen, bilirubina, krew, ciężar właściwy oraz barwa. Pomiary te są przydatne w ocenie zaburzeń pracy nerek, dróg moczowych, wątroby i chorób metabolicznych. System ten przeznaczony jest do użytku przez przeszkolonych operatorów w laboratoriach klinicznych.

AVENIO Oncology Assays służy wyłącznie do celów badawczych, nie do stosowania w procedurach diagnostycznych.

cobas b 123 POC system, to w pełni zautomatyzowany system POC, w którym możliwe jest oznaczanie pH, gazometrii (BG), elektrolitów (ISE),hematokrytu (Hct), metabolitów (Glu, Lac), hemoglobiny całkowitej (tHb), pochodnych hemoglobiny (O2Hb, HHb, COHb, MetHb), nasycenia tlenem(SO2) i bilirubiny całkowitej (Bili). Dodatkowo cobas b123 POC system wylicza parametry pochodne. Przeznaczony jest do użytku przy łóżkupacjenta oraz w laboratorium. Jako opcja dostępny jest zintegrowany moduł AutoQC i moduł oksymetru.

Analizator cobas h 232 to przyrząd do diagnostyki in vitro przeznaczony do analizy ilościowej stosowanej w testach immunologicznych przy użyciu pasków testowych Roche CARDIAC dla badania z krwi pełnej. Produkt cobash 232 jest przeznaczony do badań przyłóżkowych. Wyrób nieprzeznaczony do samokontroli.

Analizator cobas b 101 jest urządzeniem do diagnostyki in vitro, służącym do ilościowej oceny klinicznych testów chemicznych i immunologicznych przy użyciu dysków testowych cobas b 101. Analizator cobas b 101 nie jest przeznaczony do samodzielnego wykonywania badań przez pacjenta.

cobas c111 analyzer jest analizatorem o swobodnym dostępie, przeznaczonym do oznaczania in vitro parametrów biochemicznych w surowicy, osoczu, moczu lub krwi pełnej (HbA1c). Analizator jest przeznaczony do przetwarzania ok. 50 próbek dziennie, poprzez wykorzystanie analizy fotometrycznej. Przeznaczony jest do oznaczeń profesjonalnych. Nie jest przeznaczony do badań przyłóżkowych.

Wirówka cobas p 471 centrifuge unit to sterowana komputerowo i w pełni automatyczna jednostka do rejestracji (opcja) oraz wirowania probówek z kodami kreskowymi na próbki. Wyposażona jest w elementy do rozpoznawania probówek, transportu i wirowania.

cobas® prime Pre-analytical System to aparat przedanalityczny mający na celu zminimalizowanie powtarzalnych ręcznych czynności związanych z przetwarzaniem pierwotnych i wtórnych pojemników na próbki w celu wsparcia automatyzacji przebiegu pracy przy średniej i wysokiej liczbie oznaczeń kwasów nukleinowych (NAT, Nucleic Acid Testing).

Analizator Multiplate (multiple platelet function – oznaczanie różnych funkcji płytek krwi) jest urządzeniem przeznaczonym do oznaczeń in vitro w szpitalach i innych placówkach medycznych i naukowych.

Analizator cobas® 6500 urine analyzer series jest w pełni zautomatyzowanym systemem do analizy moczu. System modułowy cobas® 6500 urine analyzer series tworzy moduł cobas u 601 urine analyzer w połączeniu z modułem cobas u 701 microscopy analyzer. Oznaczenia te są przydatne w ocenie zaburzeń ze strony nerek, dróg moczowych i wątroby. Niniejszy system przeznaczony jest do obsługi przez wyszkolonych pracowników laboratoriów klinicznych. Analizator moczu cobas u601 urine analyzer jest w pełni zautomatyzowanym systemem służącym do analizy moczu, przeznaczonym do ilościowego, jakościowego lub półilościowego oznaczania parametrów moczu, takich jak pH, leukocyty, azotyny, białko, glukoza, ciała ketonowe, urobilinogen, bilirubina i erytrocyty, a także ciężar właściwy, barwa i przejrzystość. Oznaczenia te są przydatne w ocenie zaburzeń ze strony nerek, dróg moczowych, wątroby i metabolizmu. Analizator mikroskopowy cobas u 701 microscopy analyzer jest w pełni zautomatyzowanym systemem służącym do analizy moczu, przeznaczonym do ilościowego oznaczania erytrocytów i leukocytów, półilościowego oznaczania nabłonków płaskich, nabłonków patologicznych, bakterii i wałeczków szklistych, a także jakościowego oznaczania wałeczków patologicznych, kryształów, drożdży, śluzu i nasienia. Oznaczenia te są przydatne w ocenie zaburzeń ze strony nerek i zakażeń dróg moczowych.

navify Mutation Profiler to oprogramowanie przeznaczone do wspomagania interpretacji zmian i sygnatur genomowych wygenerowanych na podstawie sekwencjonowania DNA wyizolowanego z preparatów FFPE (utrwalonych w formalinie i zatopionych w parafinie) z tkanek guzów i próbek z biopsji płynnej pochodzących od pacjentów z litymi lub hematologicznymi nowotworami złośliwymi. Oprogramowanie umożliwia profilowanie mutacji nowotworowych w warunkach laboratoryjnych poprzez tworzenie opisów zmian somatycznych i sygnatur mutacji na podstawie informacji pozyskanych z opublikowanej literatury, baz danych, wytycznych medycznych, dokumentacji dopuszczonych leków i baz danych o wynikach badań klinicznych. Te informacje są zgłaszane, a zgłoszenia klasyfikowane na podstawie wytycznych profesjonalnych. Oprogramowanie umożliwia również użytkownikowi zaimplementowanie progów odcięcia dla sygnatur genomowych, udostępnia wybór dopuszczonych terapii i informacje prognostyczne oraz generuje raport. Oprogramowanie nie jest przeznaczone do stosowania przez lekarzy w charakterze głównego narzędzia diagnostycznego ani nie zastępuje profesjonalnego poradnictwa medycznego. Każdy użytkownik odpowiada za przestrzeganie mających zastosowanie w odniesieniu do laboratoriów klinicznych przepisów międzynarodowych, krajowych i lokalnych oraz wszelkich szczególnych wymogów akredytacyjnych. Adnotacje genomów wygenerowane przez oprogramowanie navify Mutation Profiler nie stanowią instrukcji zastosowania jakiegokolwiek konkretnego produktu leczniczego w sposób zgodny z jego zarejestrowanym przeznaczeniem ani ostatecznego argumentu przemawiającego za takim zastosowaniem.

System Accu-Chek® Inform II przeznaczony jest do diagnostyki in vitro obejmującej ilościowe oznaczanie poziomu glukozy we krwi żylnej, włośniczkowej, tętniczej i oraz próbek krwi pełnej pobranych od noworodków w celu monitorowania stężenia glukozy we krwi. System Accu-Chek Inform II jest przeznaczony do badań przyłóżkowych. Produkt nie jest przeznaczony do samokontroli.

Aparat CoaguChek ® Pro II to aparat do diagnostyki in vitro przeznaczony do określania poziomu PT i aPTT w krwi pełnej przy użyciu testu CoaguChek PT i testu CoaguChek aPTT. Aparat CoaguChek® Pro II jest przeznaczony do badań przyłóżkowych. Produkt nie jest przeznaczony do samotestowania.

cobas® 6800/8800 Systems obsługują zautomatyzowany i zintegrowany przebieg pracy Oznaczania Kwasów Nukleinowych (NAT) z wykorzystaniem Łańcuchowej Reakcji Polimerazy (PCR). cobas® 6800/8800 Systems łączą w sobie funkcjonalności aparatury, materiałów zużywalnych, odczynników i zarządzania danymi w celu zapewnienia wydajnego procesu od przetwarzania próbki do interpretacji wyników.

cobas® 6800/8800 Systems obsługują zautomatyzowany i zintegrowany przebieg pracy Oznaczania Kwasów Nukleinowych (NAT) z wykorzystaniem Łańcuchowej Reakcji Polimerazy (PCR). cobas® 6800/8800 Systems łączą w sobie funkcjonalności aparatury, materiałów zużywalnych, odczynników i zarządzania danymi w celu zapewnienia wydajnego procesu od przetwarzania próbki do interpretacji wyników.

cobas® 6800/8800 Systems obsługują zautomatyzowany i zintegrowany przebieg pracy Oznaczania Kwasów Nukleinowych (NAT) z wykorzystaniem Łańcuchowej Reakcji Polimerazy (PCR). cobas® 6800/8800 Systems łączą w sobie funkcjonalności aparatury, materiałów zużywalnych, odczynników i zarządzania danymi w celu zapewnienia wydajnego procesu od przetwarzania próbki do interpretacji wyników.

cobas® pure integrated solutions to zautomatyzowany analizator przeznaczony do przeprowadzania jakościowych i ilościowych testów chemii klinicznej i immunochemii oraz pomiarów jonoselektywnych.

Fotometryczna jednostka pomiarowa c 303 przeprowadza pomiary fotometryczne.

Jednostka analityczna e 402 przeprowadza testy immunochemiczne.

Aparat Accutrend Plus służy do ilościowego oznaczania czterech parametrów krwi: stężenia glukozy, cholesterolu, triglicerydów i mleczanu. Pomiar reflektofotometryczny jest wykonywany przy użyciu testów paskowych właściwych dla każdego z powyższych parametrów krwi. Szczegółowe informacje na temat każdego z testów można znaleźć w ulotkach informacyjnych poszczególnych testów paskowych. Aparat jest przeznaczony do zastosowania profesjonalnego, a także do samodzielnego wykonywania testów.

Analizator koagulologiczny cobas® t 511 jest wnpełni zautomatyzowanym, odrębnym analizatorem koagulologicznym przeznaczonym do jakościowego i ilościowego oznaczania in vitro parametrów krzepnięcia w ludzkim osoczu cytrynianowym, którego wyniki są pomocne w rozpoznawaniu nieprawidłowości krzepnięcia i monitorowaniu leczenia przeciwzakrzepowego. Analizator koagulologiczny cobas® t 511 jest aparatem samodzielnym.

cobas 4000 jest systemem zintegrowanym składającym się z analizatorów cobas c311 i cobas e411 do przeprowadzenia badań z zakresu chemii klinicznej i immunochemii. Analizatory przeznaczone są do użytku profesjonalnego, przez przeszkolony personel laboratorium.

cobas 6000 to całkowicie automatyczna, w pełni selektywna modułowa platforma biochemiczno-immunochemiczna umożliwiająca ilościowe i jakościowe oznaczenia in vitro szerokiego panelu parametrów biochemicznych i immunochemicznych z jednej próbki. 

Przeznaczona do użytku profesjonalnego, przez przeszkolony personel laboratorium.

cobas 8000 modular analyzer series to automatyczny analizator przeznaczony do oznaczania jakościowych, półilościowych i ilościowych oznaczeń biochemii klinicznej oraz immunochemii a także wykonywania pomiarów jonoselektywnych. Jest wyrobem medycznym do diagnostyki in vitro (IVD).

cobas® pro integrated solutions to zautomatyzowany analizator przeznaczony do przeprowadzania jakościowych, półilościowych i ilościowych testów chemii klinicznej i immunochemii oraz pomiarów jonoselektywnych.

Jednostka analityczna e 801 przeprowadza testy immunochemiczne.

Jednostka c 503 przeprowadza testy fotometryczne.

cobas e801 to całkowicie automatyczny, w pełni selektywny analizator immunochemiczny, umożliwiający oznaczanie szerokiego panelu parametrów (testy hormonalne, markery mięśnia sercowego, markery nowotworowe, markery metabolizmu kostnego, markery zakażeń wirusologicznych i wiele innych). W zależności od potrzeb i specyfiki laboratorium istnieje możliwość dowolnej konfiguracji z dodatkowym modułem immunochemicznym lub połączenie z modułem chemii klinicznej, tworząc w ten sposób jednolitą i zintegrowaną platformę diagnostyczną. Przeznaczony do użytku profesjonalnego, przez przeszkolony personel laboratorium.

cobas c 513 analyzer jest w pełni zautomatyzowanym, oddzielnym analizatorem chemii klinicznej przeznaczonym do ilościowego oznaczania in vitro analitów w płynach ustrojowych. W połączeniu z testami, służy do badań przesiewowych, monitorowania i rozpoznania cukrzycy. Przeznaczony do użytku profesjonalnego, przez przeszkolony personel laboratorium.

Moduły połączeniowe cobas connection module (CCM) są przeznaczone do automatycznego transportowania próbek pacjentów między systemami do fazy przedanalitycznej, analizatorami do diagnostyki in vitro oraz systemami do fazy postanalitycznej. Docelowymi użytkownikami urządzenia są przeszkoleni technicy laboratoryjni oraz odpowiednio przeszkoleni serwisanci (wyłącznie do użytku profesjonalnego).

cobas® pulse to urządzenie do diagnostyki in vitro przeznaczone do ilościowego określania zawartości glukozy we krwi pełnej przy użyciu pasków testowych cobas® GLU test strips. Urządzenie cobas® pulse jest przeznaczone do badań NPT (Near Patient Testing) — przy łóżku pacjenta. Nie jest przeznaczone do samokontroli.

AVENIO Edge to zautomatyzowany aparat do zarządzania materiałem płynnym, obejmujący moduły sprzętowe oraz oprogramowanie. Jest przeznaczony do rutynowych zadań laboratoryjnych, takich jak ogólne zarządzanie materiałem płynnym i przeprowadzanie powiązanych procesów zrobotyzowanych.

Aparat BenchMark ULTRA jest przeznaczony do automatycznego barwienia próbek histologicznych lub cytologicznych na szkiełkach mikroskopowych przy użyciu określonych odczynników immunohistochemicznych, immunocytochemicznych lub odczynników do hybrydyzacji in situ do stosowania w diagnostyce in vitro (IVD). Aparat BenchMark ULTRA umożliwia pełną automatyzację procesów suszenia, odparafinowania i barwienia na potrzeby jakościowego lub półilościowego wykrywania analitów jako pomoc dla patologów wspomagająca diagnozowanie. System powinien być obsługiwany w odpowiedniej placówce przez przeszkolony personel laboratorium patomorfologii wyspecjalizowany w procesach histologicznych oraz posiadający podstawowe umiejętności obsługi komputera.

System DISCOVERY ULTRA jest przeznaczony do automatycznego barwienia próbek histologicznych lub cytologicznych na szkiełkach mikroskopowych specyficznymi odczynnikami immunohistochemicznymi lub do hybrydyzacji insitu, wyłącznie do celów badawczych. Rozwinięty z serii instrumentów DISCOVERY, instrument DISCOVERY ULTRA w pełni automatyzuje procesy pieczenia, odparafinowania i barwienia. System jest przeznaczony do obsługi przez przeszkolony personel laboratoryjny, taki jak histotechnolodzy i technicy laboratoryjni, będący badaczami doświadczonymi w procesach histologicznych i posiadającymi podstawowe umiejętności obsługi komputera. System jest przeznaczony do instalacji w środowisku laboratorium badawczego i musi być używany w sposób zgodny z praktykami branżowymi w zakresie bezpieczeństwa, ochrony, przepisów, ochrony środowiska, ergonomii, przepływu pracy i technologii informatycznych.

Skaner preparatów VENTANA DP 200 slide scanner to komputer i urządzenie obrazujące z funkcją skanowania preparatów wybarwionych tkanek na szkiełkach podstawowych, digitalizacji, kompresji, zapisu, pobierania i wyświetlania zdigitalizowanych obrazów preparatów tkanek na szkiełkach podstawowych. Skaner preparatów VENTANA DP 200 slide scanner używany w połączeniu z oprogramowaniem (lub systemem) Roche Image Management Software (System) jest przeznaczony do zautomatyzowanego skanowania preparatów wybarwionych tkanek na szkiełkach podstawowych, a także zapewnia zautomatywowane funkcje tworzenia i wyświetlania cyfrowych preparatów oraz zarządzania nimi w celu ułatwienia patomorfologom badania próbek tkanek ludzkich w warunkach in vitro. Ten produkt jest przeznaczony do diagnostyki in vitro (IVD).

Aparat BenchMark ULTRA PLUS Instrument jest przeznaczony do automatycznego barwienia próbek histologicznych lub cytologicznych na szkiełkach mikroskopowych przy użyciu określonych odczynników immunohistochemicznych, immunocytochemicznych lub odczynników do hybrydyzacji in situ do stosowania w diagnostyce in vitro. Aparat BenchMark ULTRA PLUS Instrument umożliwia pełną automatyzację procesów suszenia, odparafinowania i barwienia na potrzeby jakościowego lub półilościowego wykrywania analitów jako pomoc dla patologów wspomagająca diagnozowanie. System powinien być obsługiwany w odpowiedniej placówce przez przeszkolony personel laboratorium patomorfologii wyspecjalizowany w procesach histologicznych oraz posiadający podstawowe umiejętności obsługi komputera.

Urządzenie VENTANA DP 600 slide scanner to komputerowe urządzenie obrazujące z funkcją skanowania wybarwionych preparatów tkankowych na szkiełkach podstawowych, a także funkcjami digitalizacji, kompresji, zapisu, pobierania i wyświetlania zdigitalizowanych obrazów preparatów tkankowych na szkiełkach podstawowych.

Urządzenie VENTANA DP 600 slide scanner używane w połączeniu z oprogramowaniem (lub systemem) Roche Image Management Software (System) jest przeznaczone do zautomatyzowanego skanowania wybarwionych preparatów tkankowych na szkiełkach podstawowych, a także zapewnia zautomatyzowane funkcje tworzenia i wyświetlania cyfrowych preparatów oraz zarządzania nimi w celu ułatwienia patomorfologom badania próbek tkanek ludzkich w warunkach in vitro.

Aparat BenchMark GX jest przeznaczony do automatycznego barwienia próbek histologicznych lub cytologicznych na szkiełkach mikroskopowych przy użyciu określonych odczynników immunohistochemicznych, immunocytochemicznych lub odczynników do hybrydyzacji in situ do stosowania w diagnostyce in vitro (IVD). Aparat BenchMark GX umożliwia pełną automatyzację procesów suszenia, odparafinowania i barwienia na potrzeby jakoś ciowej lub półilościowej detekcji analitów jako pomoc dla patologów wspomagająca diagnozowanie. System powinien być obsługiwany w odpowiedniej placówce przez przeszkolony personel laboratorium patomorfologii wyspecjalizowany w procesach histologicznych oraz posiadający podstawowe umiejętności obsługi komputera.

Aparat BenchMark Special Stains jest przeznaczony do automatycznego barwienia histologicznych skrawków próbek utrwalonych w formalinie i zatopionych w parafinie (FFPE) na szkiełkach mikroskopowych przy użyciu określonych odczynników histochemicznych Special Stains przeznaczonych do stosowania wdiagnostyce in vitro (IVD). Aparat BenchMark Special Stains umożliwia pełną automatyzację procesów suszenia, odparafinowania i barwienia wcelu jakościowego wykrywania cząstek docelowych przeprowadzanego pomocniczo na potrzeby stawiania rozpoznania przez patomorfologów. System jest przeznaczony do stosowania w środowiskach laboratoriów patomorfologicznych (anatomical pathology, AP) przez przeszkolony personel laboratorium wyspecjalizowany w procesach histologicznych oraz posiadający podstawowe umiejętności obsługi komputera.

cobas® 5800 System obsługuje zautomatyzowany i zintegrowany przebieg pracy Oznaczania Kwasów Nukleinowych (NAT) z wykorzystaniem Łańcuchowej Reakcji Polimerazy (PCR) przeprowadzany przez wyszkolonych pracowników w warunkach laboratoryjnych. cobas® 5800 System łączy w sobie funkcjonalności aparatury, materiałów zużywalnych, odczynników i zarządzania danymi w celu zapewnienia wydajnego procesu od przetwarzania próbki do interpretacji wyników.

Analizator cobas® liat jest zautomatyzowanym aparatem przeznaczonym do wykonywania testów molekularnych, który stosowany w połączeniu z probówkami z testem cobas® liat do przeprowadzania testów diagnostycznych in vitro, określa się jako system cobas® liat. W celu zautomatyzowania procesu wykrywania lub ilościowego oznaczania docelowej sekwencji badanego kwasu nukleinowego w próbce materiału biologicznego aparat w połączeniu z probówką z testem cobas® liat wykonuje czynności przygotowania odczynnika, wzbogacenia kierunkowego, usunięcia inhibitora, ekstrakcji kwasu nukleinowego, amplifikacji techniką reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), wykrywania w czasie rzeczywistym oraz interpretacji wyniku.

Jednostka cobas® p 501 / p 701 post-analytical unit służy do przechowywania próbek znajdujących się w probówkach pierwotnych i wtórnych. Probówki są przechowywane w kontrolowanych warunkach w chłodzonym magazynie próbek. W dowolnym momencie możliwe jest automatyczne odzyskanie próbki w celu przeprowadzenia dodatkowych testów. Próbki, których termin ważności upłynął, są automatycznie usuwane, gdy minie ich czas przechowywania. Aparat jest przeznaczony do użytku jako akcesorium do użytku diagnostycznego.

System preanalityczny cobas p 512 pre-analytical system jest kontrolowanym komputerowo, w pełni automatycznym systemem do sortowania otwartych i zamkniętych, odwirowanych i nieodwirowanych opatrzonych kodem kreskowym probówek na próbkę. Używany jest wraz z analizatorami wykonującymi testy w zakresie biochemii klinicznej, immunochemii, krzepliwości krwi i hematologii, ogólne badanie moczu, testy wykrywające kwasy nukleinowe oraz testy w kierunku alergii. System zawiera moduły do rejestracji i otwierania probówek na próbki, wykrywania poziomu płynu, oceny jakości próbki (opcjonalny) oraz zamykania probówek na próbki (opcjonalny). W przypadku stosowania wyłącznie samodzielnego systemu preanalitycznego przeprowadzany w systemie transport probówek do stanowisk roboczych znajdujących się na terenie laboratorium podlega walidacji przeprowadzanej przez to laboratorium.

System preanalityczny cobas p 612 pre-analytical system jest kontrolowanym komputerowo, w pełni automatycznym systemem do sortowania otwartych i zamkniętych, odwirowanych i nieodwirowanych opatrzonych kodem kreskowym probówek na próbkę. Używany jest wraz z analizatorami wykonującymi testy w zakresie biochemii klinicznej, immunochemii, krzepliwości krwi i hematologii, ogólne badanie moczu, testy wykrywające kwasy nukleinowe oraz testy w kierunku alergii. System zawiera moduły do rejestracji i otwierania probówek na próbki, wykrywania poziomu płynu, oceny jakości próbki (opcjonalny), zamykania probówek na próbki (opcjonalny), drukowania kodów kreskowych, a także alikwotowania probówek pierwotnych i wtórnych. W przypadku stosowania wyłącznie samodzielnego systemu preanalitycznego przeprowadzany w systemie transport probówek do stanowisk roboczych znajdujących się na terenie laboratorium podlega walidacji przeprowadzanej przez to laboratorium.

Analizator koagulologiczny cobas® t 711 jest w pełni zautomatyzowanym, odrę bnym analizatorem koagulologicznym przeznaczonym do jakościowego i ilościowego oznaczania in vitro parametrów krzepnięcia w ludzkim osoczu cytrynianowym, którego wyniki są pomocne w rozpoznawaniu nieprawidłowości krzepnięcia i monitorowaniu leczenia przeciwzakrzepowego. Analizator koagulologiczny cobas® t 711 jest samodzielnym aparatem, który może być również podłączony do zautomatyzowanych systemów laboratoryjnych.

MagNA Pure 24 System jest automatycznym systemem oczyszczania kwasu nukleinowego, składającym się z aparatu MagNA Pure 24, oprogramowania, materiałów zużywalnych i odczynników. System MagNA Pure 24 System jest przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników; służy do oczyszczania kwasów nukleinowych z próbek biologicznych na potrzeby diagnostyki in vitro.

Aparat MagNA Pure 96 jest przeznaczony do automatycznego oczyszczania kwasów nukleinowych dla celów diagnostyki in vitro. Aparat MagNA Pure 96 jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z określonymi zestawami MagNA Pure 96. System MagNA Pure 96 jest przeznaczony do używania z określoną zrobotyzowaną stacją roboczą , komputerem (jednostką sterującą) z oprogramowaniem operacyjnym, protokołem programowym, zestawem do przygotowywania próbek i materiałami eksploatacyjnymi oraz przez profesjonalnych użytkowników.

System VENTANA HE 600 system jest  przeznaczony  do  automatycznego barwienia  hematoksyliną i eozyną histologicznych  skrawków preparatów utrwalonych w formalinie i zatopionych w parafinie (FFPE) na szkiełkach mikroskopowych.  System  umożliwia  pełną automatyzację procesów  wypiekania,  odparafinowania,  barwienia  i  nakrywania  szkiełkami  nakrywkowymi  preparatów  na  szkiełkach  mikroskopowych.  System  VENTANA  HE  600  system  jest  przeznaczony  do  stosowania  w  laboratoriach  anatomopatologicznych  (AP)  przez  przeszkolonych  pracowników  zaznajomionych  z  procesami  histologicznymi  i  posiadających  podstawowe  umiejętności  obsługi  komputera.  System  VENTANA  HE  600  system  jest  przeznaczony  do  stosowania  do  diagnostyki  in  vitro  (IVD).

Moduł cobas Bulk Loader Input Module (BLIM) jest przeznaczony do zastosowań przedanalitycznych do automatycznej separacji i zmiany orientacji zamkniętych probówek pierwotnych. Moduł cobas Bulk Loader Input Module (BLIM) jest przeznaczony do automatycznego umieszczania probówek w podłączonych systemach przedanalitycznych. Probówki mogą być przenoszone do modułu cobas Bulk Loader Input Module (BLIM) ręcznie lub automatycznie (z systemów PDS).

cobas b 221 to w pełni automatyczny analizator parametrów krytycznych, przeznaczony do pracy ciągłej i wykonywania pomiarów z krwi pełnej, surowicy, osocza oraz płynów dializacyjnych z możliwością bezpośredniego podania próbki ze strzykawki, kapilary lub mikrosampler.

cobas e 411 analyzer to automatyczny analizator obejmujący oprogramowanie, przeznaczony do wykonywania jakościowych, półilościowych oraz ilościowych oznaczeń immunochemicznych.

Analizator koagulologiczny cobas t 411 jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem służącym do analizy invitro czynników krzepliwości w osoczu krwi. Za jego pomocą można oznaczyć czas krzepnięcia z użyciem metody chronometrycznej, chromogenicznej i immunoturbidymetrycznej. Aparat jest przystosowany do nieprzerwanej, całodobowej pracy.

Digital LightCycler® System obsługuje półautomatyczny cykl pracy do wykonywania testów kwasów nukleinowych (NAT) na bazie reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR). System dokonuje cyfrowej analizy punktu końcowego PCR przedziałów mikrocieczowych, łącząc funkcje analizatora, materiałów zużywalnych, odczynników i zarządzania danymi, co zapewnia wydajny przebieg pracy od podziału próbki do interpretacji wyniku.

Digital LightCycler® System to półautomatyczny system detekcji i bezwzględnego oznaczania ilościowego liczby kopii docelowego kwasu nukleinowego przeznaczony do stosowania w diagnostyce in vitro przez użytkowników profesjonalnych w laboratoriach diagnostycznych i przesiewowych.

Oprogramowanie Roche uPath enterprise software jest przeznaczone do tego, aby zapewnić użytkownikom interfejs umożliwiający pracę z cyfrowymi obrazami preparatów dzięki następują cym funkcjom: 1. Wyświetlanie i udostępnianie cyfrowych obrazów preparatów oraz zarządzanie nimi. 2. Importowanie informacji z systemu LIS (Lab Information System). 3. Eksportowanie informacji do systemu LIS. 4. Udostępnianie platformy dla algorytmów analizy obrazu.

Oprogramowanie cobas® infinity central lab jest przeznaczone do:

  • konfiguracji i zarządzania połączeniem aparatów i systemów oprogramowania,

  • zarządzania danymi dotyczącymi

    • Próbki

    • Walidacji technicznej obejmującej automatyczne uwolnienie

    • Kontroli jakości (jakościowej i ilościowej)

    • Wyników Testów i ich wprowadzania (stanowiska pracy offline)

  • zarządzania i przechowywania informacji, takich jak:

    • Archiwizacja próbek – informacje o pamięci –

    • Zasady walidacji technicznej

    • Powiadomienia z dowolnej części systemu

    • Zarządzanie odczynnikami i kalibratorami

    • Zarządzanie czasem obiegu próbki

    • Statystyki produkcji

    Oprócz powyższego przeznaczenia, oprogramowanie cobas® infinity central lab jest przeznaczone do:

  • zarządzania danymi dotyczącymi

    • Danych zlecenia

    • Dane pacjentów dla laboratoriów klinicznych. W przypadku Laboratoriów Badań Przesiewowych Dawców Krwi/Osocza ta funkcja może być wykorzystywana do zarządzania danymi próbek krwiodawców.

    • Wsparcie walidacji medycznej dla laboratoriów klinicznych. W przypadku Laboratoriów Badań Przesiewowych Dawców Krwi/Osocza ta funkcja może być wykorzystywana do obsługi dwuetapowych procesów/schematów walidacji.

    • Konsolidacji wyników i raportowania

    • Obsługi rozliczeń

  • zarządzania i przechowywania informacji, takich jak:

    • Statystyk ogólnych (Magazyn danych)

  • Przebiegów pracy Microbiology i odnośnych danych (moduł Microbiology):

    • Próbek z materiałem pochodzenia ludzkiego

      Oprogramowanie cobas® infinity central lab jest przeznaczone dla laboratoriów klinicznych.

      cobas® infinity central lab jest przeznaczone dla laboratoriów Badań Przesiewowych Krwiodawców i Dawców Osocza (z wyjątkiem USA).

Portal dla profesjonalistów

Strona, na którą wchodzisz zawiera treści dotyczące wyrobów medycznych przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się ich używaniem lub obrotem. Wejście na nią wymaga oświadczenia o byciu osobą uprawnioną do dostępu do tego rodzaju treści. Jeśli nie spełniasz wskazanych kryteriów, wróć do treści ogólnodostępnych na roche.pl

KontaktRoche na świecielinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeZgłaszanie działań niepożądanychProdukty leczniczenavify PortalPortal Wiedza PacjentaPortal dla lekarzyPolityka PrywatnościNota prawna