Rusza 7 edycja programu stażowego w Roche Polska – Absolwent w Roche

 

  • Absolwent Roche to płatny program stażowy, skierowany do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich.
  • Absolwenci otrzymają umowę o pracę na okres 12 miesięcy, pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń.
  • To doskonała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznania specyfiki pracy w największej firmie biotechnologicznej na świecie.

Roche Polska już po raz 7 zaprasza absolwentów studiów licencjackich i magisterskich do wzięcia udziału w płatnym programie stażowym. To szansa dla ambitnych i ciekawych świata osób, które chcą zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe w różnych obszarach biznesowych w największej biotechnologicznej firmie na świecie. W tym roku w ramach programu staż odbędzie dziesięciu absolwentów, którzy otrzymają wynagrodzenie w wysokości 4 tys. zł brutto miesięcznie, dostęp do interesujących szkoleń oraz będą korzystać z benefitów przeznaczonych dla wszystkich pracowników Roche Polska.

 

„Absolwent w Roche” to nasz autorski program skierowany do niedawnych absolwentów, którzy szukają pierwszych zawodowych doświadczeń i wyzwań. Uczestnicy programu otrzymają m.in wsparcie mentora oraz szkolenia wzmacniające ich umiejętności, a także poznają specyfikę pracy w zespole największej firmy biotechnologicznej świata. Sami często współtworzą ten program i decydują o tym, czego chcieliby się nauczyć, doświadczyć! Wszystko z poszanowaniem zasad work life balance oraz w atmosferze pełnej inspiracji i pasji do pracy
mówi Katarzyna Thiem, HR Business Partner w Roche Polska
Zapraszamy do złożenia aplikacji osoby ciekawe świata poszukujące pierwszej pracy
dodaje Katarzyna Thiem

 

Roche Polska, zdobywca tegorocznego tytułu „PracoDawcy Zdrowia” przyznanego przez Ministerstwo Zdrowia oraz firma wielokrotnie nagradzana tytułem „Top Employer” oferuje 12 miesięczny staż, w czasie którego każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań w ramach innowacyjnych projektów. Program organizowany jest w następujących obszarach: Finanse, Kontroling, Strategic Portfolio Development, HR, Dział Prawny, Medical Management, Medical Compliance, PR, Dział Przetargów i Dział Obsługi Klienta.

Czas na składanie aplikacji trwa do końca maja, rekrutacja podzielona jest na cztery etapy:

  • Przyjmowanie aplikacji kandydatów do 31 maja,
  • Zaproszenie na Discovery Day w czerwcu,
  • Przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych w Roche w czerwcu i lipcu,
  • Start pracy w ramach Programu Absolwent 1 września.

 

Więcej informacji na temat programu:

https://pracujebolubie.pl/roche-absolwent/