Współpraca z Organizacjami Pacjentów

Współpraca z Organizacjami Pacjentów jest istotnym elementem strategii firmy Roche. Poprzez partnerskie działania możemy wspólnie uczynić więcej.

Istotą działalności firmy Roche jest pacjent i jego potrzeby. Współpraca z Organizacjami Pacjentów jest niezwykle ważnym elementem strategii Roche i pomaga skuteczniej realizować naszą misję. Zależy nam, by jak najlepiej poznać i zrozumieć problemy pacjentów oraz organizacji, które ich reprezentują. Poprzez partnerskie działania możemy wspólnie uczynić więcej. Od lat jesteśmy odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem dla wielu Organizacji Pacjentów w Polsce. Wspólnie realizujemy projekty wspierające chorych, organizujemy akcje edukacyjne i kampanie prozdrowotne. Staramy się upowszechniać wiedzę dotyczącą profilaktyki, diagnostyki i leczenia wielu chorób - szczególnie onkologicznych, autoimmunologicznych, neurologicznych i wirusowych.
Jesteśmy przekonani, że partnerskie i transparentne relacje pomiędzy organizacjami działającymi na rzecz pacjentów oraz podmiotami komercyjnymi mogą realnie poprawić sytuację chorych w polskim systemie opieki zdrowotnej.

Nasze kontakty z Organizacjami Pacjentów prowadzimy w sposób przejrzysty, etyczny, kierując się regulacjami polskiego prawa oraz Zasadami Dobrej Praktyki Roche. Te zasady zobowiązują nas do uczciwości, poszanowania niezależności, szacunku, równości, otwartości oraz działania na rzecz wspólnej misji.

Stawiamy na przejrzystość naszych działań. Każdego roku publikujemy pełne dane dotyczące wysokości i rodzaju pomocy udzielonej konkretnym Organizacjom.

Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do kontaktu ([email protected])

Projekty, które wsparliśmy w ostatnich latach

Projekty, które wsparliśmy w ostatnich latach
Więcej

Zasady ubiegania się o udzielenie wsparcia

Zasady ubiegania się o udzielenie wsparcia
Więcej

Pobierz wzór wniosku o wsparcie projektów Organizacji Pacjentów

Pobierz