Media Release

Warszawa, 16.02.2017

Już po raz czwarty firma Roche Polska wyróżniona certyfikatem Top Employer Polska oraz Top Employer Europe

Międzynarodowe badanie prowadzone, co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych krajowych i globalnych pracodawców, którzy oferują swoim pracownikom najlepsze warunki pracy.

 

Międzynarodowe badanie prowadzone, co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych krajowych i globalnych pracodawców, którzy oferują swoim pracownikom najlepsze warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Czwarte już wyróżnienie Top Employeer dla Roche Polska potwierdza, że nasze środowisko pracy spełnia najwyższe rynkowe standardy. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w spółkach zajmujących się różnymi obszarami zdrowia, w tym także rozwojem najnowszych technologii bioinformatycznych.  Jako pracodawca nie tylko zapewniamy transfer wiedzy i know-how, ale także najlepsze warunki pracy i rozwoju w innowacyjnym środowisku. Słuchamy naszych pracowników i wprowadzamy wciąż usprawnienia w procesach – mówi Katarzyna Tomczak, dyrektor ds. personalnych w Roche Polska.

 

n/a

Grupa Roche otrzymała tytuł Top Employer Europe przyznawany firmom, które zdobędą certyfikacje krajowe, w co najmniej pięciu krajach europejskich. Tytuł Top Employer 2017 otrzymały w tym roku poza Polską odziały Roche we Francji, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji na temat certyfikatu Top Employeer https://www.top-employers.com/pl/