Media Release

Warszawa, 03.04.2015

„Grasz o staż”- rekrutacja do konkursu stażowego trwa do 13 kwietnia

Firma Roche Polska po raz 5. bierze udział w ogólnopolskim konkursie stażowym „Grasz o staż” organizowanym przez PwC oraz Gazetę Wyborczą.

 

Zapraszamy wszystkich studentów bądź absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia i chcą wygrać płatny, wakacyjny staż w naszej firmie. Do 13 kwietnia br na stronie konkursu – www.grasz.pl dostępne jest zadanie konkursowe i formularze, które należy wypełnić, aby wziąć udział w konkursie.

"Staż w Roche Polska pozwolił mi na zdobycie cennego doświadczenia i poznanie realiów pracy prawników korporacyjnych. Moje największe uznanie wzbudziła organizacja stażu. Każdy miesiąc praktyk został szczegółowo zaplanowany, a zlecane zadania poprzedzone były spotkaniem z koordynatorem projektu i dokładnie wyjaśnione. Praca w Roche Polska to przyjemność, a staż pełen jest merytorycznych wyzwań” – Anna Pasik, finalistka konkursu „Grasz o Staż, studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego podsumowuje swój staż w dziale prawnym Roche Polska Sp. z. o.o.

„Grasz o staż”
„Grasz o staż” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno studentów z uniwersytetów, jak i uczelni technicznych –daje możliwość startu w karierę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Wszystkie staże w konkursie są płatne - stażyści mają zagwarantowane wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc współpracy w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej. Organizatorzy dbają także o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych staży. Co ważne, niemal 50 % laureatów pozostało w firmach, gdzie z powodzeniem kontynuuje karierę zawodową.

W konkursie można wygrać praktyki w m.in. w międzynarodowych korporacjach, polskich spółkach, instytucjach finansowych, agencjach reklamowych, domach mediowych, organizacjach pozarządowych, Kancelarii Prezydenta RP, ministerstwach, kancelariach prawnych, instytucjach naukowych w całej Polsce.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Do udziału w „Grasz o staż” zapraszamy studentów wszystkich lat studiów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Studentów i absolwentów zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie www.grasz.pl. Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu „Grasz o staż” na Facebook’u.