Diagnostyka
histopatologiczna

Precyzyjna diagnostyka histopatologiczna


Każdego roku na całym świecie u ponad 14 milionów ludzi diagnozuje się nowotwór, a prawdopodobnie liczba ta wzrośnie do ponad 21 milionów w 2030 roku. Szybka i precyzyjna diagnoza zwiększa szanse na przeżycie milionów ludzi chorujących na raka, co oznacza, że spersonalizowana diagnostyka ma kluczowe znaczenie w walce z tą śmiertelną chorobą.


Jako firma wprowadzająca innowacyjne rozwiązania diagnostyczne dla pacjentów na całym świecie, zapewniamy pracowniom patomorfologicznym dostarczenie kompleksowych rozwiązań, w skład których wchodzą zautomatyzowane aparaty barwiące, portfolio ponad 250 testów do użytku diagnostycznego oraz predykcyjnego, a także rozwiązań wspierających rozwój digitalizacji.


Rewolucyjna diagnostyka raka, od Ventana Medical Systems do Roche

Firma została założona jako Ventana Medical Systems, Inc. w 1985 r. Przez patomorfologa dr. Thomasa Grogana z Uniwersytetu w Arizonie. Firma została przejęta przez firmę Roche w 2008 r. Dziś znani jako Roche Tissue Diagnostics, zrewolucjonizowaliśmy diagnostykę raka na całym świecie poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie i w pełni zautomatyzowanych rozwiązań.

Pionierzy spersonalizowanej opieki zdrowotnej

Ulepszamy opiekę nad pacjentami poprzez wysokiej jakości testy, które określają, którzy pacjenci odpowiedzą pozytywnie na zastosowanie określonych terapii celowanych. Poprzez diagnostykę towarzyszącą (ang. Companion Diagnostics) łączymy precyzyjną diagnozę z ukierunkowanym i odpowiednim leczeniem dostępnym dla każdego pacjenta. Współpracujemy z Roche Pharma i innymi firmami farmaceutycznymi w celu opracowania diagnostyki predykcyjnej, która zapewni pacjentom spersonalizowane opcje leczenia, takie jak immunoterapie, które mobilizują układ odpornościowy organizmu do celowania i zabijania komórek rakowych. Jako pasjonacie w poszukiwaniu rozwiązań diagnostycznych Ciągłe udoskonalanie produktów i oferty, służą kształtowaniu przyszłości.

Barwienia podstawowe i zaawansowane


Uzupełnieniem naszej oferty systemów do diagnostyki molekularnej jest szeroka i stale poszerzana oferta testów zgodnych z rygorystycznymi standardami jakości. Stale inwestujemy w opracowywanie nowych rozwiązań, aby sprostać wyzwaniom dzisiaj i w przyszłości.

Panele przeciwciał analitycznych i predykcyjnych


Połączenie precyzyjnej diagnostyki z odpowiednio dobranym leczeniem terapeutycznym jest najistotniejsze w rozwoju medycyny personalizowanej, zwiększając szanse na uzyskanie pozytywnych rezultatów, ratując tym samym życie i poprawę jego jakości dla Pacjenta.

Skaner do preparatów histopatologicznych
VENTANA DP 200

Discovery Ultra/ Discovery XT

Skaner preparatów histopatologicznych odznaczający się szybkim skanowaniem z wysoką jakością obrazu. Przeznaczony do skanowania preparatów histopatologicznych, cytologicznych i mrożeniowych, do diagnostyki medycznej in vitro, instalowany jest wraz z wyposażeniem dodatkowym i oprogramowaniem, w skład, którego wchodzą:

  • system uPath umożliwiający ocenę i tworzenie adnotacji zeskanowanych preparatów oraz współdzielenie ich między użytkownikami
  • stanowisko komputerowe do obsługi skanera oraz systemu uPath wraz z oprogramowaniem VENTANA Image Viewer, które umożliwia badanie i ocenianie bezpośrednio zeskanowanych obrazów

 

Czytaj więcej