Roche Polska weźmie udział w Targach pracy w Londynie, organizowanych przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu

12 maja (niedziela) odbędą się Targi Pracy w Londynie, organizowane przez polski rząd. Targi są skierowane do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Podczas wydarzenia odbędzie się prezentacja firm, które dzięki temu, że tak dynamicznie rozwijają się w Polsce cały czas poszukują nowych pracowników. Wśród zaproszonych organizacji są międzynarodowe podmioty z branży finansowej, medycznej, informatycznej oraz reprezentują tzw. ‘przemysł 4.0’. W spotkaniu wezmą również udział jednostki administracji publicznej.

Jedną z firm biorących udział w targach w Londynie jest Roche Polska.  Firma planuje w Polsce stabilny i długotrwały rozwój, czego dowodem jest podpisanie porozumienie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz niedawne otwarcie Procurement Hub, obsługującego globalne operacje Grupy. Wysoko wykwalifikowanych pracowników poszukuje również Globalne Centrum Usług Informatycznych, zatrudniające obecnie ponad 500 osób, którego siedziby mieszczą się w Warszawie i Poznaniu. Firma Roche Polska jest wielokrotnie nagradzana jako miejsce pracy przyjazne pracownikom. W 2019 r. Ministerstwo Zdrowia przyznało firmie tytuł „PracoDawcy Zdrowia”. Spółka od wielu lat regularnie otrzymuje tytuł „Top Employer”.

Targi Pracy w Londynie odbędą się 12 maja 2019 r. w godzinach 9:00 – 17:00 w Queen Elizabeth Centre, Broad Sanctuary, Westminster.