Kontakt

Szanowni Państwo,

w celu przesłania zapytania do firmy Roche prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać informacje medyczne/naukowe dotyczące leków Roche, prosimy o przejście do specjalnego Formularza na podstronie.

Pragniemy podkreślić, że poniższy formularz nie służy do zgłaszania reklamacji lub zdarzeń związanych z bezpieczeństwem produktów.

W celu zgłoszenia reklamacji dotyczących wyrobów medycznych firmy Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. (Diagnostyka) prosimy o kontakt z Regionalnym Centrum Wsparcia Klienta:

bezpłatna infolinia: 0800 909 505

tel. +48 22 481 54 54

W celu zgłoszenia reklamacji dotyczących wyrobów medycznych firmy Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. (Diabetologia – systemy monitorowania glikemii, systemy infuzyjne) prosimy o kontakt z Działem Obsługi Posprzedażowej:

infolinia 801 080 104 (opłata za połączenie zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora)

W celu zgłoszenia zdarzenia związanego z bezpieczeństwem produktów (Roche Polska Sp. z o.o., Roche Diagnostics Sp. z o.o. oraz Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.) prosimy o przejście do zakładki Bezpieczeństwo produktów i wybranie właściwego Formularza zgłoszenia.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu internetowego.

*
*
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Roche Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39B, moich danych osobowych w celu odpowiedzi na pytanie zadane poprzez serwis www.roche.pl. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Dane podaję dobrowolnie.

                                   *Pole obowiązkowe

*
*