Roche Polska
 • „A co Ty wiesz o raku jelita grubego?”

  Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO zorganizowało kolejną edycję warsztatów edukacyjnych poświęconych nowotworowi jelita grubego pod hasłem „A co Ty wiesz o raku jelita grubego?”.

 • Bezpłatne badania anty- HCV dla mieszkańców Starachowic i gminy Brody

  Bezpłatne testy w kierunku Wirusowego Zapalenia Wątroby typu C są dostępne dla mieszkańców Starachowic i gminy Brody. Badania rozpoczynają się 10 października i potrwają do wykorzystania puli testów. Akcja realizowana jest w ramach kampanii edukacyjnej „Cichy Zabójca WZW C. Działa w ukryciu Twoja niewiedza utrzymuje go przy życiu”.

 • Roche liderem Dow Jones Sustainability Index czwarty rok z rzędu

  Przyjęta przez Roche strategia odpowiedzialności w biznesie oraz przedkładania relacji długofalowych nad zysk w krótkim okresie, owocuje niesłabnącym uznaniem na arenie międzynarodowej.

 • Firma Roche Polska wspiera obchody Światowego Dnia Wiedzy o Chłoniakach

  Każdego roku w Polsce diagnozuje się ok. 8000 przypadków chłoniaków (dane obejmujące przewlekłą białaczkę limfocytową), jednak chorzy zbyt późno rozpoczynają leczenie. Znajomość objawów chłoniaka zwiększa szanse na wczesne rozpoznanie. 15. września, z okazji Światowego Dnia Wiedzy o Chłoniakach Stowarzyszenie „Przebiśnieg” sprawdzi stan wiedzy Polaków o tych złośliwych nowotworach układu chłonnego.

 • 25 lat w walce o kobiety - Jubileusz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum

  W 1987 roku powstał pierwszy w Polsce Klub Kobiet po Mastektomii, który dał początek potężnemu obecnie Ruchowi Kobiet po Mastektomii w Polsce.

 • Bezpłatne badania anty-HCV dla mieszkańców powiatu mikołowskiego

  Mieszkańcy powiatu mikołowskiego od początku września br w wybranych placówkach na terenie powiatu oraz w laboratoriach DIAGNOSTYKA w Katowicach i Tychach mogą wykonać nieodpłatnie badanie anty-HCV w kierunku Wirusowego Zapalenia Wątroby typu C.

 • Grupa Roche ogłosiła półroczne wyniki finansowe

  26 lipca 2012 roku Grupa Roche ogłosiła półroczne wyniki finansowe.

 • Roche Polska wspiera obchody Światowego Dnia Wirusowego Zapalenia Wątroby

  28 lipca w Polsce obchodzony jest - ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) - Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby

 • Do Współpracowników i Przyjaciół Fundacji Rak'n'Roll

  Bardzo jest nam ciężko odnaleźć właściwe słowa, aby wyrazić żal, smutek i poczucie głębokiej straty po odejściu Magdy Prokopowicz, szefowej Fundacji Rak`n`Roll. Osoby niezwykłej.Mieliśmy przywilej spotkania i współpracy z Panią Magdą. Każdy kontakt z Nią pozostawiał trwały ślad podziwu, wzruszenia, rozumienia tego, czym są niezłomność, wola i radość życia.

 • Ogólnopolski Dzień Diabetyka

  W sobotę 23 czerwca 2012 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się obchody Ogólnopolskiego Dnia Diabetyka.W programie uroczystości zaplanowano m.in. bezpłatne badania przesiewowe poziomu glukozy we krwi, cholesterolu i ciśnienia dla wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców Piotrkowa, wystawę diabetologiczną i konferencję naukową z udziałem ekspertów, lekarzy specjalistów w dziedzinie diabetologii.