Grupa Roche

Po raz trzeci firma Roche Polska wyróżniona certyfikatem Top Employer Polska oraz Top Employer Europe

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych krajowych i globalnych pracodawców.

cq5dam.thumbnail.500.500

Certyfikat wyróżnia tych, którzy tworzą wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Konkurujemy na rynku pracy z innymi firmami chcąc przyciągnąć i zatrzymać najlepszych pracowników i tworzyć warunki, w których  mogą działać efektywnie i z zaangażowaniem. Dlatego od kilku lat poddajemy się ocenie Top Employers Institute aby upewnić się, że nasze środowisko pracy oraz praktyki związane z zatrudnieniem spełniają najwyższe standardy rynkowe. W procesie certyfikacji uzyskujemy informacje o praktykach najlepszych pracodawców i możemy dokonać usprawnień u siebie. Natomiast na co dzień podstawowym źródłem inspiracji w tym względzie są sygnały płynące od naszych pracowników. – mówi Katarzyna Tomczak, HR Manager Roche Polska.

Top Employers Institute ocenił politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria: 

• Strategia rozwoju talentów 

• Planowanie zasobów ludzkich 

• Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding) 

• Szkolenia i rozwój 

• Zarządzanie wynikami 

• Rozwijanie umiejętności przywódczych 

• Rozwój kariery i planowanie sukcesji 

• Wynagrodzenia i świadczenia 

• Kultura 

Grupa Roche otrzymała tytuł Top Employer Europe przyznawany firmom, które zdobędą certyfikacje krajowe w co najmniej pięciu krajach europejskich. Oprócz Polski certyfikowane lokalnie zostały w tym roku takie jej odziały jak: Włochy, Holandia, Hiszpania, Francja i Anglia.

Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute: „Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Z naszego kompleksowego badania wynika, że Roche Polska Sp. z o.o. tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.” 

Więcej o Top Employers Institute oraz certyfikacji Top Employers na: www.top-employers.com