Home

Roche Polska

Roche Polska jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Firma posiada nowoczesne i unikalne portfolio w takich dziedzinach terapeutycznych jak: onkologia, nefrologia, transplantologia, reumatologia, neurologia, kardiologia i choroby zakaźne. Jest też liderem w diagnostyce medycznej - dostarcza systemy umożliwiające szybkie i dokładne wykrywanie chorób oraz monitorowanie ich przebiegu. Obok podstawowej działalności, firma Roche od wielu lat realizuje w Polsce wielomilionowe inwestycje w badania i rozwój. Tylko w ubiegłym roku inwestycje Roche na polskim rynku przekroczyły 542 mln złotych w skali roku.
Więcej

Aktualności

 • Nowy rozdział w historii rozwoju innowacyjnych leków onkologicznych w Polsce

  W Centrum Onkologii-Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie uruchomiono pierwszy w Polsce nowoczesny oddział badań klinicznych wczesnych faz dedykowany onkologii.

   

 • Zaangażowanie społeczne Roche Polska i Roche Diagnostics Polska. Raport 2016.

  Począwszy od 2014 roku firma Roche Polska corocznie podsumowuje swoją działalność i jej wpływ na szeroko rozumiane otoczenie społeczne w „Raportach zaangażowania społecznego”. W raporcie za rok 2016 po raz pierwszy przedstawiamy dwie spółki: Roche Polska i Roche Diagnostics Polska, przybliżając czytelnikom także nasze osiągnięcia i dokonania na polu diagnostyki. Jesteśmy jedyną grupą firm, która zapewnia pacjentom, lekarzom i szpitalom kompleksowe rozwiązania terapeutyczne – od diagnostyki poprzez proces leczenia.

 • Zachęcamy kobiety do pracy w branży IT – ITforSHE. Program Mentoringowy

  Z roku na rok rośnie liczba studentek kierunków technicznych na polskich uczelniach. Jeszcze 10 lat temu stanowiły one 31% wszystkich studiujących
  na politechnikach, dziś już 37%[1]. Wraz z rosnącym zainteresowaniem kobiet branżą technologiczną i IT, pojawiają się projekty eliminujące stereotypy
  i promujące pozytywne przykłady ich obecności w branży. Jednym z nich jest IT for SHE, w ramach którego realizowany jest Program Mentoringowy.

 • ComeCloSeRShow 2017: Menedżerowie o zdrowiu pracowników

  Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej pracujemy. Jesteśmy ambitni, a oczekiwania wobec efektów pracy – zarówno nasze, jak i przełożonych – mogą prowadzić do wypalenia zawodowego. Mając na uwadze ogromną rolę pracodawców w dbaniu o zdrowie psychiczne swoich pracowników, Roche zdecydował się zostać jednym z dwóch głównych partnerów ComeCloSeRShow 2017. 

Archiwalne